Fabryka Przygody to projekt dwóch firm zajmujących się aktywnym wypoczynkiem; Zabrzańskiej akademii sportowej Balans Sport&Fun oraz szkoły pływania VitalSwim działającej na terenie całej Polski. Oby dwie marki cechują się przede wszystkim doświadczeniem i stabilną pozycją na rynku oraz niezliczoną ilością zadowolonych klientów.
Projekt ten powstał w 2016 roku pod nazwą Sportowe Półkolonie, po roku czasu i przychylnych komentarzach naszych klientów początek roku 2017 zaowocował w zmianę nazwy oraz poszerzenie się projektu o kolejne pozycję w ofercie.

Bartek, absolwent Katowickiego AWFu na kierunku nauczycielskim, od 10 lat aktywny organizator wypoczynku, uśmiechnięty, pełen energii i pomysłów.

Tomek, absolwent katowickiego AWFu, trener II klasy pływania, od 9 lat prowadzi zajęcia z nauki i doskonalenia pływania dla dzieci, młodzieży i dorosłych a od 2 lat szkolenia dla Triathlonistów na terenie calej Polski. Uwielbia aktywny wypoczynek. Największą nagrodą na wykonaną pracę jest uśmiech i szczęście dziecka.

Zajmujemy się organizacją czasu wolnego dla dzieci i młodzieży w formie obozów letnich, obozów zimowych, sportowych półkolonii oraz jednodniowych eventów - więcej informacji o naszej ofercie znajdą Państwo w poszczególnych zakładkach.

Copyright © Fabryka Przygody. Projekt powstały przy współpracy Firm Balans i VitalSwim - Szkoła pływania.
Wszystkie prawa zastrzeżone.