2 pliki do pobrania:
umowę oraz kartę wypoczynku należy WYSŁAĆ na adres firmy

Umowa Ślesin - Pobierz
(umowaslesin2020_1571397363.pdf)

 

Karta Wypoczynku Ślesin - Pobierz
(kartawypoczynku1.pdf)

SUMMER CAMP ŚLESIN vol. 3 

TERMIN: 29.06 - 10.07.2020

 
LICZBA MIEJSC MOCNO OGRANICZONA
 
REZERWACJA: KOMPLET
 
-> MIEJSCA DOSTĘPNE: KROŚNICE
 
 
 REZERWACJA MIEJSC od 13.08.2019
wpłaty oraz dokumentacja od 1.10.2019
 
 Tomek 668 372 145   /  Bartek: 504 174 408 
 
3 GRUPY TEMATYCZNE: BIKE / DANCE [ nowość ]
 
 

MIEJSCE: Ośrodek Szkoleniowo-Wypoczynkowy „GWAREK” (www.gwarekslesin.pl)
ul. Leśna 5, 62-561 Ślesin

.

 

 

 

Tak było na SUMMER CAMP 2019 -> SPRAWDŹ

Drogie dzieci,

zapraszamy Was na multisportowy obóz, gdzie podczas 12 dni zapomnicie co to nuda. Kilkadziesiąt atrakcji ORAZ MNÓSTWO NOWOŚCI, które skondensowane zostaną w naszym harmonogramie zapewnią Wam niezapomniane wrażenia :) Urozmaicenie zajęć artystycznych i sportowych pozwoli każdemu obozowiczowi na odkrycie swoich nowych talentów i zainteresowań :) Ciekawe tereny sprzyjają turystyce pieszej i rowerowej. Oznakowane szlaki turystyczne zachęcają do aktywnej rekreacji. Dla miłośników słońca piaszczysta plaża i wodne szaleństwa    w jeziorze.
Będzie nam miło, jeżeli pojedziecie z nami. Całą ofertę przedstawiamy poniżej.
 
Zapraszamy, 
 
Tomek i Bartek
Fabryka Przygody

 

 

 

ZAKWATEROWANIE I WYŻYWIENIE 


Ośrodek Szkoleniowo-Wypoczynkowy „GWAREK” (www.gwarekslesin.pl) w Ślesinie z bezpośrednim dostępem do ciepłego rynnowego Jeziora Ślesińskiego - położonego w ciągu drogi wodnej Warta-Gopło z własną plażą, molo oraz sprzętem pływającym. Ośrodek zajmuje obszar leśny ponad 60000 m2 przestronnie rozlokowany wśród dorodnych drzew sosnowych, otoczony jest kompleksem Lasów Państwowych o powierzchni kilkuset hektarów Miejsca noclegowe w murowanych i ocieplonych całorocznych – pawilonach w segmentach z 1 pokojem (2 i 3 osobowe) i dwupokojowych (dla 4, 5, 6 osób), w każdym pokoju znajduje się nowoczesny węzeł sanitarny z natryskiem i ciepłą wodą, dodatkowo każdy z pawilonów posiada możliwość regulacji ogrzewania 
 
Na terenie obiektu znajdują się: stołówka, restauracja, sale szkoleniowe wyposażone w projektory multimedialne, rzutniki oraz flipcharty, sklep spożywczo-przemysłowy, miejsce na ognisko, bezprzewodowy Internet Wi-Fi, stoły do ping-ponga,  plac zabaw, świetlica, kawiarenka na wodzie oraz ogrodzony parking 
 
Wyżywienie zapewnia restauracja Ośrodka Szkoleniowo-Wypoczynkowego GWAREK, serwująca tradycyjne dania kuchni polskiej.Śniadania i kolacje w formie stołu szwedzkiego z bardzo dużym wyborem dań i potraw oraz owoców i jogurtów, obiady podawane na półmiskach.
 
 
TAK SPALIŚMY I JEDLIŚMY NA SUMMER CAMP ŚLESIN 2018  I 2019

 

 

 

 

 

 

 

 

WAŻNE INFORMACJE 

 

Nad bezpieczeństwem dzieci czuwać będzie starannie dobrana i wysoko kwalifikowana kadra instruktorsko-pedagogiczna: absolwenci AWF z wykształceniem pedagogicznym oraz osoby posiadające uprawnienia do prowadzenia zajęć sportowo - rekreacyjnych 

Warunki rezerwacji: wstępnej rezerwacji należy dokonać telefonicznie.

 

ZAPISY

Podstawą rezerwacji jest zgłoszenie telefoniczne dziecka/dzieci aby zmieścić się w wybranej przez siebie grupie: CHILL / BIKE / DANCE.

UMOWA ŚLESIN 2020 została udostępniona Państwu 13.09.2019. Wpłata zaliczki w wysokości 250 zł dokonują Państwo w terminie 7 dni od tej daty.

 Pozostałą kwotę w ratach należy wpłacić wg informacji ze zgłoszenia, które Państwo otrzymali.

Dziękujemy za terminowe wykonywanie wpłat.

 

 

 

 

PROGRAM SUMMER CAMP ŚLESIN 2020

( proponujemy przeczytać go dokładnie :D moc atrakcji przygotowana na ten obóz będzie niesamowita :D )
 
 
FESTIWAL KOLORÓW [ NOWOŚĆ ] -  to kolorowe i radosne wydarzenie, gdzie w tym samym miejscu i tym samym czasie wszyscy wyrzucamy w powietrze kolorowy proszek!
 
Nieważne ile masz lat, ważne że potrafisz się uśmiechać i lubisz spędzać czas w gronie zwariowanych osób TAKICH JAK MY! To wszystko dopieści klimatyczna impreza rozkręcona przez naszego DJ/Wodzirej ;)
 
DANCE CAMP [ NOWOŚĆ ]- czyli strefa tańca i choreografii.
 
Strefa tańca – pod okiem utalentowanej kadry  udoskonalisz swoje umiejętności w zakresie najmodniejszych stylów tańca, tj. Hip Hop, New Style Hip Hop, New Age, Videoclip Dance, Popping, Locking, Dancehall, House, Contemporary, Street Jazz. Zapewnimy Ci codziennie zajęcia taneczne. Podczas zajęć instruktor pokaże Ci jak przełamywać wewnętrzne bariery i okazywać w tańcu emocje. Treningi obejmować będą zarówno proste elementy tańców solowych jak i złożone układy grupowe.
 
Strefa choreografii – stworzymy własny układ taneczny, dopracujemy go do perfekcji.
 
DISCO COSTUME [ NOWOŚĆ ] - To nie bedzie zwykłe disco. Na tej imprezie ( chyba jako jedynej obozowej imprezie w kraju ) będzie mega kolorowo, czadowo, śmiesznie, a to za sprawą SUPERBOHATERÓW, którzy przybędą na imprezę :D
 
 SALON PIĘKNOŚCI / DAY SPA [ NOWOŚĆ ] - Na obozie prócz zajęć sportowych dziewczynki będą mogły również poczuć się jak księżniczki ;)
 
MĘSKI DZIEŃ [ NOWOŚĆ ] - Podczas, gdy dziewczyni będą się relaksowały, wszyscy chłopcy zrobią sobie prawdziwy męski dzień. Nie pytajcie nas teraz co to będzie :D przekonacie się o tym na obozie ;)
 
WOJNA WODNA [ NOWOŚĆ ] - Balony wypełnione wodą i oni... Połączeni w drużyny, gdzie każdy chce wygrać :D świetna, mokra zabawa i rywalizacja. Balonowa siatkówka zagości w naszym harmonogramie zajęć fakultatywnych :)
 
FOTOBUDKA [ NOWOŚĆ ] - Pewnie każdy zna możliwość robienia śmiesznych grupowych zdjęć przy pomocy gadżetów :D I my takie zdjęcia będziemy robili :D Będzie świetnie, dzięki gadżetom, które przygotujemy na tą okazję ;) Nie pozostaje nic, tylko ćwiczyć śmieszne miny przed lustrem :D
 
 OBOZOWE GRAFFITI [ NOWOŚĆ ] - Wszyscy obozowicze w swoich grupach stworzą coś niesamowitego. Każda grupa coś innego. Obozowe GRAFFITI to świetna zabawa, wodza fantacji, ale także ukazanie artystycznego talentu :D O tym przekonamy się na Campie :)
----------------------------------
 
CHILL / ANIMATOR  - Podczas, gdy grupa BIKE jest na wycieczce, grupa dance tańczy, grupa rekreacyjno-sportowo-animacyjna spędza aktywnie czas wg specjalnie przygotowanego harmonogramu gier i zabaw. Z nami nie można się nudzić :D Profesjonalny ANIMATOR zapewni dzieciom MEGA DUŻĄ dawkę atrakcji. Niech nazwa CHILL Was nie zmyli.... Niby CHILL, a jednak nie będzie czasu na nudę. Przygotowujemy specjalny zestaw atrakcji, który z pewnością zapewni sporo radości wszystkim obozowiczom tej grupy :)
 
BIKE / Wycieczki rowerowe - Ośrodek położony jest w magicznej krainie lasów i jezior, teren idealny do wędrówek rowerowych DLA GRUPY BIKE.  Jeździmy w zróźnicowanym terenie, odpowiednio dopasowanym do poziom u dzieci. Zwiedzamy różne miejsca. Na rowerach jest MEGA CIEKAWIE :D 
W cenie obozu doliczono transport sprzętu. 
 
 Pierwsza pomoc przedmedyczna - Nigdy nie wiadomo kiedy umiejętność udzielania pierwszej pomocy przyda się w życiu codzienny, jednego jesteśmy pewni, już od najmłodszych lat powinniśmy wdrażać ten element w życie młodych ludzi :) 
 
 Wycieczki kajakowe / rowerki wodne - Nasz ośrodek położony jest bezpośrednio przy pięknym rynnowym jeziorze, wycieczki kajakowe to niesamowita frajda, bliski kontakt z naturą, widoki, atmosfera, wszystko to na długo zostaje w pamięci naszych obozowiczów…
 
 Kąpiele słoneczne - Nasz ośrodek posiada prywatną plaże 50 metrów od domków, którą bacznie obserwuje ratownik WOPR dzięki czemu kąpiele nie tylko wodne ale i te słoneczne są w pełni bezpieczne.
 
 Zajęcia z łucznictwa - Po naszych zajęciach Robin Hood będzie ukrywał się w lesie, profesjonalny sprzęt na którym dzieci będą mogły ćwiczyć z pewnością wzorowo przygotuje młodych strzelców.
 
 Wieczorki filmowe - Kino przeniesione na łono natury, ciepłe koce, smakołyki,  POPCORN, gwieździste niebo… ach tak to można oglądać!
 
 Chrzest kolonijny - Nie tylko Ci, którzy jadą z nami pierwszy raz zakosztują tej pięknej zabawy :D Każdy uczestnik będzie musiał przebyć długą, urozmaiconą drogę aby na jej końcu otrzymać "Nowe obozowe imię" :D 
 
Poranny Aerobic - Aby pobudzić nasz organizm zalecany jest poranny zastrzyk endorfin, nic tak dobrze ich nie uwalnia jak poranne ćwiczenia, mimo, że nie każdemu chce się o poranku robić wygibasy to uwierzcie, że reszta dnia dzięki temu zabiegowi mija znacznie lepiej.
 
 Gry i zabawy ruchowe ( multisportowo ) - Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, podchody, pingpong, piłkarzyki, unihokej i wiele, wiele innych. Formy ruchowe które świetnie integrują, a i przynoszą wiele radości :)
 
 Zajęcia plastyczn0-Techniczne - Zróżnicowane zajęcia artystyczne rozwiną dziecięcą wyobraźnię i pozwolą odkryć nowe talenty :)
 
Randka w ciemno - Suepr zabawa dla młodszych i starszych. Dużo uśmiechu i zabawy. Żartobliwe opowieści o uczestnikach rozbawią każdego :D
 
Lego konstruktorzy - Odkryjemy Wasze budowlane pomysły, które będziemy wcielać w życie :D
 
Bingo - Świetna zabawa dla dzieci w każdym wieku. Zabawa z nagrodami - jakimi ? NIESPODZIANKA :D
 
 Survival - Przetrwanie w dziczy, budowanie szałasu, tratwy, obsługa kompasu, konstruowanie łuku, dzięki nabytym umiejętnościom samotność w dżungli nie będzie już niczym strasznym.
 
 Podchody - Ta rozbudowana gra zapewni wszystkim dużo zabawy, zdrowego współzawodnictwa, a także wzmocni relacje grupowe i pracę w zespole. Ośrodek znamy bardzo dobrze, także SUMMER CAMP 2020 przyniesie MEGA fajną grę.... już nie mozemy się doczekać :D
 
 Wycieczka autokarowa (całodniowa) - Nie samym ośrodkiem żyje kolonista, w planach mamy całodniową wycieczkę, gdzie? Planów mamy mnóstwo - zapewniamy, że dzieci będą zadowolone :)
 
 Karaoke - Śpiewać każdy może… trochę lepiej lub… ach nie ważne jak, ważne żeby się dobrze bawić :) Będą nagrody, będzie o co walczyć :)
 
Mam Talent  - Wszystkim dobrze znane show zagości w Ślesinie. Wszystkie uzdolnione dzieci będą mogły zaprezentować swój talent przed jury i publicznością :)
 
 Przedstawienia / TELEDYSKI - Każda grupa będzie przedstawiała wymyśloną przez siebie historię lub nakręci teledysk ... Rekwizyty, przebrania i scenografia zapewnią wszystkim niezapomniane wrażenia. Nagrody za kreatywność gwarantowane :)
 
 Dyskoteki / KICZ PARTY / HAWAII PARTY - Będziemy się bawić przy najpopularniejszych hitach. O oprawę muzyczną i świetlną zadba profesjonalny DJ :D Podczas kicz party konkurs na najśmieszniejsze oraz najbardziej pomysłowe przebranie :D Pomyślcie już teraz, co spakujecie dodatkowo do torby na tą imprezkę :D
 
 Nagrody - Jakie  fanty czekają na naszych obozowiczów ogłosimy niebawem - już teraż wiemy, że będą SUPER :D Będzie elektronika, będą akcenty sportowe.... Będzie o co walczyć :)
 
 Ognisko z kiełbaskami w grillowej chacie - Zapach lata, płomienie ogniska, przyśpiewki i smażenie kiełbasek to czysta esencja obozów dla dzieci i młodzieży

 

 

 

 

Cena: 
 
*BIKE: 1749 ZŁ - GRUPA ROWEROWO-SPORTOWA 
[NOWOŚĆ]  DANCE: 1749 ZŁ - GRUPA TANECZNO-SPORTOWA  
 
 Rodzeństwa: -50 zł /dziecko
 
 
Cena zawiera:

noclegi
wyżywienie 3x dziennie + podwieczorek 
dojazd autokarem klasy LUX 
ubezpieczenie NNW i KL 
realizację programu obozu 
opiekę wychowawców, instruktorów i animatorów
opłatę klimatyczną 
Cenne nagrody w konkursach
WYCIECZKĘ
*Na obóz dzieci zabierają swój rower - transport w cenie

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 

*Organizatorem wypoczynku jest Zespół Szkół Społecznych „Nasza Szkoła” Zabrzańskiego Towarzystwa Szkolnego z siedzibą przy ulicy Zwrotniczej 13, 41-800 Zabrze
Projekt FABRYKA PRZYGODY jest podmiotem wykonawczym.
Copyright © Fabryka Przygody. Projekt powstały przy współpracy Firm Balans i VitalSwim - Szkoła pływania.
Wszystkie prawa zastrzeżone.