Pobierz Plik:

LISTA RZECZY NA OBÓZ
(listarzeczynaoboz_1559246579.pdf)

Pobierz Plik:

ZGŁOSZENIE ŚLESIN 2019
(slesin2019-2.pdf)

SUMMER CAMP ŚLESIN vol. 2

TERMIN: 01.07 - 12.07.2019 

 
brak wolnych miejsc
 
zapraszamy także na półkolonie :)
Info w zakładce PÓŁKOLONIE LATO
 
 

MIEJSCE: Ośrodek Szkoleniowo-Wypoczynkowy „GWAREK” (www.gwarekslesin.pl)
ul. Leśna 5, 62-561 Ślesin

 

Cena: 

obowiązuje do 31.12.2018

CHILL: 1550 zł  - GRUPA REKREACYJNO-SPORTOWA

*BIKE: 1650 ZŁ - GRUPA ROWEROWO-SPORTOWA

 
Rodzeństwa: -50 zł/os.
 
Cena zawiera:
nocleg
wyżywienie 3x dziennie + podwieczorek 
dojazd autokarem klasy LUX 
ubezpieczenie NNW i KL 
realizację programu obozu 
opiekę wychowawców i instruktorów 
opłatę klimatyczną 
obozowy upominek 
nagrody w konkursach
wycieczkę
*Na obóz dzieci zabierają swój rower - transport w cenie

Drogie dzieci,

zapraszamy Was na multisportowy obóz, gdzie podczas 12 dni zapomnicie co to nuda. Kilkadziesiąt atrakcji, które skondensowane zostaną w naszym harmonogramie zapewnią Wam niezapomniane wrażenia :) Urozmaicenie zajęć artystycznych i sportowych pozwoli każdemu obozowiczowi na odkrycie swoich nowych talentów i zainteresowań :) Ciekawe tereny sprzyjają turystyce pieszej i rowerowej. Oznakowane szlaki turystyczne zachęcają do aktywnej rekreacji. Dla miłośników słońca piaszczysta plaża i wodne szaleństwa    w jeziorze.
Będzie nam miło, jeżeli pojedziecie z nami. Całą ofertę przedstawiamy poniżej.
 
Zapraszamy, 
 
Tomek i Bartek
Fabryka Przygody

 

 

 

ZAKWATEROWANIE I WYŻYWIENIE 


Ośrodek Szkoleniowo-Wypoczynkowy „GWAREK” (www.gwarekslesin.pl) w Ślesinie z bezpośrednim dostępem do ciepłego rynnowego Jeziora Ślesińskiego - położonego w ciągu drogi wodnej Warta-Gopło z własną plażą, molo oraz sprzętem pływającym. Ośrodek zajmuje obszar leśny ponad 60000 m2 przestronnie rozlokowany wśród dorodnych drzew sosnowych, otoczony jest kompleksem Lasów Państwowych o powierzchni kilkuset hektarów Miejsca noclegowe w murowanych i ocieplonych całorocznych – pawilonach w segmentach z 1 pokojem (2 i 3 osobowe) i dwupokojowych (dla 4, 5, 6 osób), w każdym pokoju znajduje się nowoczesny węzeł sanitarny z natryskiem i ciepłą wodą, dodatkowo każdy z pawilonów posiada możliwość regulacji ogrzewania 
 
Na terenie obiektu znajdują się: stołówka, restauracja, sale szkoleniowe wyposażone w projektory multimedialne, rzutniki oraz flipcharty, sklep spożywczo-przemysłowy, miejsce na ognisko, bezprzewodowy Internet Wi-Fi, stoły do ping-ponga,  plac zabaw, świetlica, kawiarenka na wodzie oraz ogrodzony parking 
 
Wyżywienie zapewnia restauracja Ośrodka Szkoleniowo-Wypoczynkowego GWAREK, serwująca tradycyjne dania kuchni polskiej.Śniadania i kolacje w formie stołu szwedzkiego z bardzo dużym wyborem dań i potraw oraz owoców i jogurtów, obiady podawane na półmiskach.
 
 
TAK SPALIŚMY I JEDLIŚMY NA SUMMER CAMP ŚLESIN 2018

 

 

 

 

 

 

 

 

WAŻNE INFORMACJE 

 

Nad bezpieczeństwem dzieci czuwać będzie starannie dobrana i wysoko kwalifikowana kadra instruktorsko-pedagogiczna: absolwenci AWF z wykształceniem pedagogicznym oraz osoby posiadające uprawnienia do prowadzenia zajęć sportowo - rekreacyjnych 

Warunki rezerwacji: wstępnej rezerwacji należy dokonać telefonicznie.

Podstawą rezerwacji jest wpłata zaliczki w wysokości 250 zł w terminie 7 dni od daty dokonania rezerwacji. oraz szczegółowe wypełnienie Umowy - Zgłoszenia i złożenie oryginału umowy  w terminie 14 dni. Pozostałą kwotę w ratach należy wpłacić wg informacji ze zgłoszenia.

 

 

 

 

PROGRAM SUMMER CAMP ŚLESIN 2019

 

 Pierwsza pomoc przedmedyczna - Nigdy nie wiadomo kiedy umiejętność udzielania pierwszej pomocy przyda się w życiu codzienny, jednego jesteśmy pewni, już od najmłodszych lat powinniśmy wdrażać ten element w życie młodych ludzi :) 
 
 Wycieczki kajakowe / rowerki wodne - Nasz ośrodek położony jest bezpośrednio przy pięknym rynnowym jeziorze, wycieczki kajakowe to niesamowita frajda, bliski kontakt z naturą, widoki, atmosfera, wszystko to na długo zostaje w pamięci naszych obozowiczów…
 
 Nauka pływania na wodach otwartych - Niecodzienna okazja, żeby zakosztować stylu pływania innego niż ten na basenie, pod okiem trenerów nasi adepci mają szanse szlifować technikę i umiejętności przez cały turnus!
 
 Kąpiele słoneczne - Nasz ośrodek posiada prywatną plaże 50 metrów od domków, którą bacznie obserwuje ratownik WOPR dzięki czemu kąpiele nie tylko wodne ale i te słoneczne są w pełni bezpieczne.
 
 Zajęcia z łucznictwa - Po naszych zajęciach Robin Hood będzie ukrywał się w lesie, profesjonalny sprzęt na którym dzieci będą mogły ćwiczyć z pewnością wzorowo przygotuje młodych strzelców.
 
 Wieczorki filmowe - Kino przeniesione na łono natury, ciepłe koce, smakołyki, gwieździste niebo… ach tak to można oglądać!
 
 Chrzest kolonijny - Nie tylko Ci, którzy jadą z nami pierwszy raz zakosztują tej pięknej zabawy :D Każdy uczestnik będzie musiał przebyć długą, urozmaiconą drogę aby na jej końcu otrzymać "Nowe obozowe imię" :D 
 
 Aerobic - Aby pobudzić nasz organizm zalecany jest poranny zastrzyk endorfin, nic tak dobrze ich nie uwalnia jak poranne ćwiczenia, mimo, że nie każdemu chce się o poranku robić wygibasy to uwierzcie, że reszta dnia dzięki temu zabiegowi mija znacznie lepiej.
 
 Gry i zabawy ruchowe ( multisportowo ) - Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, podchody, pingpong, piłkarzyki, unihokej i wiele, wiele innych. Formy ruchowe które świetnie integrują, a i przynoszą wiele radości :)
 
 Zajęcia plastyczne - Zróżnicowane zajęcia artystyczne rozwiną dziecięcą wyobraźnię i pozwolą odkryć nowe talenty :)
 
Randka w ciemno - Suepr zabawa dla młodszych i starszych. Dużo uśmiechu i zabawy. Żartobliwe opowieści o uczestnikach rozbawią każdego :D
 
Salon Piękności / Day Spa - Na obozie prócz zajęć sportowych dziewczynki będą mogły również poczuć się jak księżniczki ;)
 
Lego konstruktorzy - Odkryjemy Wasze budowlane pomysły, które będziemy wcielać w życie :D
 
Bingo - Świetna zabawa dla dzieci w każdym wieku. Zabawa z nagrodami - jakimi ? NIESPODZIANKA :D
 
Wodna wojna - Balony wypełnione wodą i oni... Połączeni w drużyny, gdzie każdy chce wygrać :D świetna, mokra zabawa i rywalizacja. Balonowa siatkówka zagości w naszym harmonogramie zajęć fakultatywnych :)
 
 Survival - Przetrwanie w dziczy, budowanie szałasu, tratwy, obsługa kompasu, konstruowanie łuku, dzięki nabytym umiejętnościom samotność w dżungli nie będzie już niczym strasznym.
 
 Podchody - Ta rozbudowana gra zapewni wszystkim dużo zabawy, zdrowego współzawodnictwa, a także wzmocni relacje grupowe i pracę w zespole. Ośrodek znamy bardzo dobrze, także SUMMER CAMP 2019 przyniesie MEGA fajną grę.... już nie mozemy się doczekać :D
 
 Wycieczka autokarowa (całodniowa) - Nie samym ośrodkiem żyje kolonista, w planach mamy całodniową wycieczkę, gdzie? Planów mamy mnóstwo - zapewniamy, że dzieci będą zadowolone :)
 
 Karaoke - Śpiewać każdy może… trochę lepiej lub… ach nie ważne jak, ważne żeby się dobrze bawić :)
 
Mam Talent  - Wszystkim dobrze znane show zagości w Ślesinie. Wszystkie uzdolnione dzieci będą mogły zaprezentować swój talent przed jury i publicznością :)
 
 Przedstawienia - Każdy domek będzie przedstawiał wymyśloną przez siebie historię... Rekwizyty, przebrania i scenografia zapewnią wszystkim niezapomniane wrażenia. Nagrody za kreatywność gwarantowane :)
 
 Dyskoteki / KICZ PARTY - Będziemy się bawić przy najpopularniejszych hitach. O oprawę muzyczną i świetlną zadba profesjonalny DJ :D Podczas kicz party konkurs na najśmieszniejsze oraz najbardziej pomysłowe przebranie :D Pomyślcie już teraz, co spakujecie dodatkowo do torby na tą imprezkę :D
 
 Wycieczki rowerowe - Ośrodek położony jest w magicznej krainie lasów i jezior, teren idealny do wędrówek rowerowych DLA GRUPY BIKE. W cenie obozu doliczono transport sprzętu. 
 
Rekreacja - Podczas, gdy grupa BIKE jest na wycieczce, grupa rekreacyjno sportowa spędza aktywnie czas wg specjalnie przygotowanego harmonogramu gier            i zabaw. Z nami nie można się nudzić :D
 
 Nagrody - Jakie  fanty czekają na naszych obozowiczów ogłosimy niebawem - już teraż wiemy, że będą SUPER :D
 
 Ognisko z kiełbaskami w grillowej chacie - Zapach lata, płomienie ogniska, przyśpiewki i smażenie kiełbasek to czysta esencja obozów dla dzieci i młodzieży

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 

*Organizatorem wypoczynku jest Zespół Szkół Społecznych „Nasza Szkoła” Zabrzańskiego Towarzystwa Szkolnego z siedzibą przy ulicy Zwrotniczej 13, 41-800 Zabrze
Projekt FABRYKA PRZYGODY jest podmiotem wykonawczym.
Copyright © Fabryka Przygody. Projekt powstały przy współpracy Firm Balans i VitalSwim - Szkoła pływania.
Wszystkie prawa zastrzeżone.